Hakkımızda

2006 yılından bu yana kariyerler hedeflerine ulaşmaları için kurumsal ve bireysel katılımcılarımıza destek vermekteyiz. Hemen her sektörde yer alan, herkes için uygun eğitimler portföyümüzde mevcut olup; eğitimlerimiz yeni çağın şartları gereği "e" eğitim şeklinde sunulmaktadır.

Eğitimlerimiz katılımcılarımızı kendi kariyer yollarında zamandan ve mekandan bağımsız olarak desteklemek adına; gerek çalışan gerekse öğrencilerin yetkinlik sorununa çözüm bulabilmek için geliştirilmiş bir sistemdir.

E-Eğitim şeklinde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize ilişkin olarak katılımcılarımıza, aldıkları eğitimi ispatlar nitelikteki sertifikalarını* isimlerine düzenlenmiş, benzersiz numaralandırılmış, kaşeli ve ıslak imzalı şekilde kargo ile ulaştırıyoruz.

* Örnek sertifika için buraya tıklayınız

More Info

Kampanyalar

Tüm kampanyalarımız için buraya tıklayınız.

Takip edin!

Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde bizi takip ederek sistemimizdeki gelişme ve kampanyalardan en kısa sürede haberdar olabilirsiniz.

İş Ortaklığı

Eğitim organizasyonu yapmak isteyenler, öğrenci kulüpleri, vb için birlikte çalışma imkanı sunuyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.