Ödeme Seçenekleri

Eğitim ücret ödemeleri kredi kartı ile yada banka havalesi ile yapılabilir.

BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME HAKKINDA AÇIKLAMA:

Banka hesap numaramız başvuru sonrasında başvuru sahibine iletilir.

İPUCU-1: Garanti Bankası ATM'lerinden Garanti Bankasında hesabınız yada kartınız olmasa da ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeyi nasıl yapacağınızı gösteren demo için: http://demo.garanti.com.tr/atm/atm.htm

İPUCU-2: Ödemenizi internet bankacılığı aracılığıyla yapmanız durumunda bazı banka şubelerinin istediği havale masrafını ödemezsiniz. Bu nedenle ödemenizi internet bankacılığı aracılığıyla yapmanızı öneririz. İnternet bankacılığı kullanıcısı değilseniz, kullanan bir yakınınızın hesabından da yapabilirsiniz. Kendinize ait olmayan bir hesaptan havale yapmanız durumunda açıklama bölümüne lütfen adınızı soyadınızı yazınız. Bu havale masrafını bazı banka şubeleri istersen bazı şubeler istememektedir. Şubeden ödeyecekseniz, aynı bankanın farklı şubelerini denemenizi öneririz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME HAKKINDA AÇIKLAMA:

Kredi kartı ile taksitli ödemelerde küçük vade farkları uygulanmaktadır.

TESLİMATTA ÖDEME

Katılmak istediğiniz eğitimlerin ödemelerini kapıda ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz.

Eğitim başvurusu yaparken Ödeme Seçenekleri arasından Teslimatta Ödeme'yi seçerek bu imkandan yararlanabilirsiniz.

More Info

Kampanyalar

Tüm kampanyalarımız için buraya tıklayınız.

Takip edin!

Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde bizi takip ederek sistemimizdeki gelişme ve kampanyalardan en kısa sürede haberdar olabilirsiniz.

İş Ortaklığı

Eğitim organizasyonu yapmak isteyenler, öğrenci kulüpleri, vb için birlikte çalışma imkanı sunuyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.